Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 09:36
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, si dhe do të fryjë erë mesatare jugore.

Në orët e pasdites do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 10 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 22 deri 31 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell dhe stabil, ndërsa reshje të shiut do të ketë në disa vende.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat