Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 08:08
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira të pakta, gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi juglindor.

Në orët e pasdites do të ketë kushte për paraqitje të mjegullave dhe reshje të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 9 deri 19 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 23 deri 33 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil dhe me temperatura relativisht të ngrohta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat