Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 21:30
Foto ilustrim

Moti nesër do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Në Shkup paradite moti do të jetë me vranësira, ndërsa pasdite do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperaturat do të lëvizin prej 17 deri më 31 gradë celsius.

Deri ditën e enjte moti do të jetë i paqëndrueshëm dhe vranësira. Nga dita e premte pritet ngrohja e motit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat