Zjarr në Veles, digjet një shtëpi - Bota Sot
Zjarr në Veles, digjet një shtëpi

Maqedonia

Zjarr në Veles, digjet një shtëpi

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 13:10
Foto ilustrim

Pothuajse e gjithë shtëpia është djegur nga një zjarr që ka shpërthyer sot në Veles.

Para mbërritjes së ekipit të zjarrfikësve, banorët e shtëpisë dhe fqinjët janë përpjekur për të shuar zjarrin.

Zjarrfikësit pritet që të lokalizojnë zjarrin, për momentin nuk dihen shkaqet për shpërthimin e zjarrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat