Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut

Më: 16 shtator 2019 Në ora: 20:59
Ilustrim

Moti nesër do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri më 14 gradë celsius.

Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i motit ku do të ketë rënie të konsiderueshme të temperaturave në pjesë veriore të vendit.

Ditën e enjte moti do të jetë i freskët dhe me kushte për reshje lokale të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat