Akademia e gjyqtarëve dhe prokurorëve në seancën e Komisionit për Sistem Politik - Bota Sot
Akademia e gjyqtarëve dhe prokurorëve në seancën e Komisionit për Sistem Politik

Maqedonia

Akademia e gjyqtarëve dhe prokurorëve në seancën e Komisionit për Sistem Politik

Më: 17 shtator 2019 Në ora: 10:05
Foto

Në Kuvendin e Maqedonisë së Veriut sot do të mbahet seancë e Komisionit për Sistem Politik dhe Marrëdhënieve në mes Bashkësive.

Në rend të ditës janë propozimet për Akademinë e gjyqtarëve dhe prokurorëve, në leximin e parë dhe raporti vjetor i Avokatit të Popullit për të monitoruar zbatimin e parimit të përfaqësimit të drejtë në 2018.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...