Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 21 shtator 2019 Në ora: 10:10
Ilustrim

Moti në Maqedoni të Veriut do të jetë kryesisht me diell dhe me temperatura të ulëta.

Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 gradë celsius deri nëntë gradë celsius kurse temperatura gjatë ditës do të lëvizë nga 18 deri 25 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me erë në drejtim verior ndërsa temperatura maksimale do të arrijë 22 gradë celsius.

Gjatë fundjavës moti do të jetë stabil. Deri ditën e hënë moti do të jetë me temperatura të ulëta ndërsa nga dita e martë do të ketë kushte për reshje të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...