Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 09:38
Ilustrim

Moti sot do të jetë kryesish me diell dhe me erë mesatare në drejtim jugor.

Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -1 deri nëntë gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga 18 deri 26 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë kryesisht me diell ndërsa temperatura maksimale do të arrijë 25 gradë celsius.

Deri ditën e hënë moti do të jetë me temperatura të ulëta ndërsa nga dita e martë do të ketë kushte për reshje të shiut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...