Gjatë ditës së nesërme priten reshje të shiut në Maqedoni

Maqedonia

Gjatë ditës së nesërme priten reshje të shiut në Maqedoni

Më: 22 shtator 2019 Në ora: 18:30
Foto ilustrim

Moti gjatë ditës së nesërme do të jetë me diell. Gjatë pasdites dhe në fund të ditës do të ketë reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të jenë nga 5 deri 13 gradë celsius ndërsa temperatura maksimale nga 22 deri 29 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me vranësira ndërsa gjatë pasdites me reshje të shiut. Temperatura maksimale do të arrijë deri 25 gradë celsius.

Gjatë javës së ardhshme moti do të jetë i ndryshueshëm me reshje të kohëpaskohshme të shiut. Reshje shiu më së shumti do të ketë gjatë ditës së nesërme dhe ditën e martë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat