Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 9 tetor 2019 Në ora: 08:28
Foto ilustrim

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe me periudha të diellit. Parashihet të ketë reshje të shiut në disa vende dhe do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 5 deri 13 gradë celsius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 11 deri 19 gradë celsius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë stabil dhe i ngrohtë, si dhe do të ketë rritje të temperaturave ditore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat