Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 16 nëntor 2019 Në ora: 10:37
Ilustrim

Moti sot do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale të shiut. Nga pjesa juglindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej tre deri më 11 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 12 deri më 20 gradë celsius.

Nga dita e hënë deri të mërkurën moti do të jetë me reshje shiu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat