Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 13 dhjetor 2019 Në ora: 08:03
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet e larta malore do të ketë reshje të borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 4 deri 10 gradë celcius.

Gjatë fundjavës pritet të ketë reshje të borës, ndërsa më pas parashihet periudhë stabile e motit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat