Koçan, 40-vjeçari i vendos flakën vetes - Bota Sot
Koçan, 40-vjeçari i vendos flakën vetes

Maqedonia

Koçan, 40-vjeçari i vendos flakën vetes

Më: 22 janar 2020 Në ora: 15:40
Foto ilustrim

Një burrë i moshës 40 vjeçare i ka vendosur flakën vetes së tij në Koçani. Personi ka hedhur benzinë në trupin e tij dhe më pastaj ka ndezur veten me shkrepëse zjarri. Dëshmitarët e e ngjarjes thonë se ai më herë ka qenë duke pirë kafe.

Kaluesit e rastit kanë përdorur aparate kundër zjarrit nga shitoret për ta shembur zjarrin.

personi është bartur në spitalin e përgjithshëm të Koçanit.

“Personi është dërguar për shërim në spitalin e Shkupit” vërtetojnë nga SPB Shtup.

Nga spitali thonë se personi në fjalë ka marrë të djegura të rënda dhe për shkak të seriozitetit të gjendjes është dërguar në klinikat e Shkupit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat