Grabitje e armatosur në një kazino në Shkup - Bota Sot
Grabitje e armatosur në një kazino në Shkup

Maqedonia

Grabitje e armatosur në një kazino në Shkup

Më: 23 janar 2020 Në ora: 11:05
Foto ilustrim

Pesë hajdutë të maskuar dhe të armatosur me pushkë automatike kanë grabitur kazinon Admiral në Bulevardin Aradhet Partizane në vendin e quajtur Porta Vllae.

Grabitësit kanë marrë paratë nga qarkullimi ditor dhe janë larguar.

Rasti është raportuar në polici mëngjesin e sotëm në ora 06:27. MPB po merr masa për zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat