Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 12 mars 2020 Në ora: 08:33
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë edhe erë e lehtë veriore.

Temperaturat te mëngjesit do të lëvizin prej -1 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 10 deri 20 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperaturat ditore do të lëvizin prej 16 deri 25 gradë celcius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat