Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 25 mars 2020 Në ora: 08:12
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut dhe borës.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -2 deri 2 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 3 deri 10 gradë celcius.

Deri të shtunën moti pritet të jetë me vranësira dhe i ftohtë, ndërsa të dielën do të ketë përmirësim dhe rritje të temperaturave ditore.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat