Maqedoni, ndalohet lëvizja e qytetarëve në fundjavë prej orës 16:00 deri në 05:00 - Bota Sot
Maqedoni, ndalohet lëvizja e qytetarëve në fundjavë prej orës 16:00 deri në 05:00

Maqedonia

Maqedoni, ndalohet lëvizja e qytetarëve në fundjavë prej orës 16:00 deri në 05:00

Më: 25 mars 2020 Në ora: 19:58
Maqedoni

Qeveria e Maqedonisë Veriore gjatë seancës së sotme solli vendime për masa më rigoroze gjatë fundjavës, me këtë që do të zgjatet edhe ora policore dhe do të vlej nga ora 16:00 deri në ora 05:00 të mëngjesit.

Rregullorja e re vlen vetëm për ditën e shtunë dhe të diel.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat