Humb jetën një person në aksident në Strazhë - Bota Sot
Humb jetën një person në aksident në Strazhë

Maqedonia

Humb jetën një person në aksident në Strazhë

Më: 23 maj 2020 Në ora: 13:34
Foto ilustrim

Gjatë ditës së djeshme në rrugën për në Strazhë, një automjet ‘Audi A6’ me tabela të Shkupit e drejtuar nga J.G (53) nga Shkupi ka dalë nga rruga dhe ka ra rreth 100 metra poshtë.

Shoferi sipas njoftimit të MPB-së, ka humbur jetën.

Këqyrjen e vendit të ngjarjes e ka kryer ekipi nga stacioni policor i Gostivarit.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit është dërguar për autopsi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat