Kritikohet martesa e kryeimamit të Maqedonisë së Veriut me gruan 50 vjet më të re - Bota Sot
Kritikohet martesa e kryeimamit të Maqedonisë së Veriut me gruan 50 vjet më të re

Maqedonia

Kritikohet martesa e kryeimamit të Maqedonisë së Veriut me gruan 50 vjet më të re

Më: 24 maj 2020 Në ora: 20:30
Sylejman Rexhepi

Gëzim para pak dite pati kreu i Bashkësisë Islame të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi.

Ai u martua në moshën 74 vjeçare me një vajzë 50 vjet më të re. E një hoxhë në Kosovë dhe disa qytetar të Prishtinës nuk po e pëlqejnë këtë veprim të liderit fetar mysliman në shtetin fqinj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat