Edhe ministri për Shoqëri Informatike, Damjan Mançevski në vetizolim - Bota Sot
Edhe ministri për Shoqëri Informatike, Damjan Mançevski në vetizolim

Maqedonia

Edhe ministri për Shoqëri Informatike, Damjan Mançevski në vetizolim

Më: 1 qershor 2020 Në ora: 08:16
Damjan Mançevski

Ministri për Shoqëri Informatike dhe Aepidemiologëve dministratë, Damjan Mançevski në profilin e tij në Facebook ka shkruar se për shkak të kontaktit që ka pasur me nënkryetarin e partisë Muhamed Zeqiri i cili ka rezultuar pozitiv në Kovid-19, dhe me rekomandim të epidemiologëve do të futet në vetizolim 14 ditorë.

Postimi i Mançevskit:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat