Gjendet i vdekur një person nga Shkupi, nuk ka shenja dhune - Bota Sot
Gjendet i vdekur një person nga Shkupi, nuk ka shenja dhune

Maqedonia

Gjendet i vdekur një person nga Shkupi, nuk ka shenja dhune

Më: 3 qershor 2020 Në ora: 14:58
Foto Ilustrim

Siç njoftojnë nga SPB Shkup, një 76 vjeçar është gjetur i vdekur në banesën e tij në buleveadrin ‘Aradhat partizane’.

Sipas MPB-së, nuk është konstatuar vdekje me dhunë ndërsa gjatë heqjes së trupit ka intervenuar Njësia kundër zjarrit dhe policia.

Rastin e vërtetuan edhe nga SPB Shkup ku thanë se bëhet fjalë për 76 vjeçari G.B.

Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i të ndjerit është dërguar për autopsi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat