Në Maqedoninë Veriore rikthehet ora policore - Bota Sot
Në Maqedoninë Veriore rikthehet ora policore

Maqedonia

Në Maqedoninë Veriore rikthehet ora policore

Më: 3 qershor 2020 Në ora: 19:46
Ilustrim

Qeveria e Republikës së Maqedonisë së Veriut ka vendosur sot gjatë vazhdimit të seancës së 60-të vendim për orë policore gjatë fundjavës së zgjatur.

Orë policore:

– E Enjte prej ora 21.00 deri ditën e hënë ora 05.00, edhe atë për qytetet: Shkup, Kumanovë, Shtip dhe Tetovë.

Ndërsa për qytetet e tjera orë policore:

– E Premte, e shtunë dhe e diel, prej ora 16.00 – 05.00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat