Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 4 qershor 2020 Në ora: 08:16
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri 12 gradë celcius, ndërsa ato maksiale do të jenë në interval prej 22 deri 28 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell, si dhe do të ketë erë të përforcuar në disa vende.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat