Një banor nga Novaci ka gjetur një predhë në pragun e shtëpisë së tij - Bota Sot
Një banor nga Novaci ka gjetur një predhë në pragun e shtëpisë së tij

Maqedonia

Një banor nga Novaci ka gjetur një predhë në pragun e shtëpisë së tij

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 16:23
Foto ilustrim

Një banor nga komuna e Novacit në pragun e derës së shtëpisë ka gjetur një predhë.

Sipas informacioneve të MPB, dje në orën 11 në stacionin policor në Novac, Z.GJ. ka paraqitur se T.M. (49) nga fshati Dobromir i ka paraqitur se në pragun e shtëpisë së tij, ka gjetur një predhë.

Është bërë hetim në vendin e ngjarjes, ndërsa granata është larguar nga ekipet e Drejtorisë për Mbrojtje dhe Shpëtim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat