Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 09:04
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verilindor. Indeksi UV do të jetë 9.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 8 deri 17 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 26 deri 33 gradë celcius.

Deri të premten moti do të jetë stabil, ndërsa gjatë fundjavës parashihet të ketë reshje të shiut.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat