Osmani: Nesër fillojnë aktivitetet për formimin e Qeverisë që do të udhëhiqet nga një shqiptar - Bota Sot
Osmani: Nesër fillojnë aktivitetet për formimin e Qeverisë që do të udhëhiqet nga një shqiptar

Maqedonia

Osmani: Nesër fillojnë aktivitetet për formimin e Qeverisë që do të udhëhiqet nga një shqiptar

Më: 15 korrik 2020 Në ora: 23:02
Bujar Osmani

Zëdhënësi i BDI-së deklaroi se BDI-ja nga 50 për qind të të të dhënave BDI-ja po udhëheq bindshëm në Tetovë dhe Çair.

Ai madje theksoi edhe fitore të thellë në Komunën e Sarajit dhe Dibrës. Osmani shpalli fitore edhe në Komunën e Likovës dhe Kërçovës.

“Fitore në Teracë, Sopishte, Manastir dhe Strugë”, tha Bujar Osmani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat