Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 4 gusht 2020 Në ora: 08:12
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi juglindor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 13 deri 22 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 32 deri 37 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut në disa vende.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat