Moti sot në Maqedoninë e Veriut - Bota Sot
Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 08:13
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut. Do të fryjë edhe erë e përforcuar, cila do të shoqërohet me bubullima.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 15 deri 23 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 22 deri 31 gradë celcius.

Edhe gjatë ditës së nesërme moti pritet të jetë jostabil dhe me reshje të shiut në disa vende.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat