Vendosen 340 gjoba për mosmbajtje të maskës - Bota Sot
Vendosen 340 gjoba për mosmbajtje të maskës

Maqedonia

Vendosen 340 gjoba për mosmbajtje të maskës

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 12:26
Foto Ilustrim

Janë regjistruar 340 shkelje lidhur me masën e mosmbajtjes së maskës mbrojtëse gjatë 24 orëve të fundit ne territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme edhe sot apelojnë deri te qytetarët të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim të përballjes me Kovid-19.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat