Maqedoni, 423 shkelje për mosmbajtjen e maskës - Bota Sot
Maqedoni, 423 shkelje për mosmbajtjen e maskës

Maqedonia

Maqedoni, 423 shkelje për mosmbajtjen e maskës

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 11:03
Foto ilustrim

Në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 423 kundërvajtje për mosmbajtjen e maskës mbrojtëse.

Ministria e Punëve të Brendshme apelon të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria me qëllim mbrojtje nga Covid-19.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat