Bisedimet për Qeverinë e re, Zaevi dhe Ahmeti takohen në Kuvend

Maqedonia

Bisedimet për Qeverinë e re, Zaevi dhe Ahmeti takohen në Kuvend

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 20:23
Pamje nga takimi

Një takim tjetër mes kreut të LSDM-së Zaev dhe kreut të BDI-së Ahmeti, në kuadër të negociatave për formimin e Qeverisë. Ata për mediat deklaruan se kanë shumë pika të përbashkëta por kanë akoma shumë dallime për të cilat duhet të merren vesh. Detaje nga negociatat nuk bëhen të ditura.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat