Vdes në vendin e punës një punëtor nga Prilepi - Bota Sot
Vdes në vendin e punës një punëtor nga Prilepi

Maqedonia

Vdes në vendin e punës një punëtor nga Prilepi

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 20:01
Foto Ilustrim

D.K. (64) nga Prilep, punonjës në një ndërmarrje private në fshatin “Bela Crkva” në Prilep kamë marrë lëndime dhe në vendin e fatkeqësisë ka ndërruar jetë.

Siç njoftojnë nga Ministria e Brendshme, ngjarja u raportua dje rreth orës 09:00 në Stacionin Policor në Prilep.

Është bërë ekspertizë në vendin e ngjare nga ekipet policore të Prilepit, ndërsa me urdhër të prokurorit publik trupi i të ndjerit është dorëzuar për autopsi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat