​Dy të vdekur dhe 152 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore

Maqedonia

​Dy të vdekur dhe 152 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore

Më: 24 shtator 2020 Në ora: 16:17
Foto ilustrim

152 raste të reja me virus korona kanë rezultuar nga 1630 teste të bëra në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore.

Ndërkohë kanë vdekur dy persona.

Për këtë periudhë 24-orëshe 126 pacientë janë shëruar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat