Tetovë, arrestohen kanë shtetas të Shqipërisë

Maqedonia

Tetovë, arrestohen kanë shtetas të Shqipërisë

Më: 26 tetor 2020 Në ora: 11:35
Foto Ilustrim

Nga SPB Tetovë informojnë se dje ekipet e tyre policore kanë arrestuar katër shtetas të Shqipërisë.

“Dje (25-tetor) rreth orës 19:20, në rrugën e “Ilindenit“ në Tetovë, pjesëtarët e policisë nga SPB Tetovë kanë arrestuar personat: E.Z (24), E.O. (19), L.S. (22) dhe F.Z. (19), të katër nga Republika e Shqipërisë, të cilët kanë qëndruar ilegalisht në vendin tonë”, thonë nga SPB Tetovë.

Të katër shtetasit shqiptarë janë mbajtë në Stacionin Policor të Tetovës për procedura të mëtejshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat