U sollën keq ndaj policisë, arrestohen babë e birë nga Kriva Pallanka

Maqedonia

U sollën keq ndaj policisë, arrestohen babë e birë nga Kriva Pallanka

Më: 6 janar 2021 Në ora: 13:44
Foto ilustrim

Siç njoftojnë nga policia, rreth orës 12:40, policët e SPB Tetovë nga Departamenti për Punë të Brendshme Gostivar. N

Në rrugë magjistrale Kërçovë – Gostivar kanë provuar nga liria personin Z.P (47) dhe djalin e tij.

Sipas policisë, ata janë privuar nga liria për shkak se kanë shfaqur sjellje agresive ndaj policëve të cilët ishin kryer punën e tyre.

“Të njëjtit janë ndaluar në Stacionin policorë dhe pasi çështja të dokumentohet plotësisht, kundër tyre do të ngrihet padi adekuate penale”, thuhet në njoftimin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat