Kuvend i RMV-së, caktohen vazhdimet e pesë seancave plenare

Maqedonia

Kuvend i RMV-së, caktohen vazhdimet e pesë seancave plenare

Më: 11 maj 2021 Në ora: 10:00
Foto ilustrim

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë për sot janë caktuar vazhdimet e pesë seancave plenare.

Në të cilat ka ligje me debat të përfunduar dhe për të cilat duhet vetëm të votohet dhe ligje të tjera për të cilat të zgjedhurit e popullit do të mund të debatojnë.

Janë caktuar vazhdimet e seancës së 18, 26, 29, 34 dhe 39.

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut sot seancë do të mbajë edhe Komisioni për transport, lidhje dhe ekologji.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat