Manastir- Arrestohet një person, kapet me lëndë narkotike

Maqedonia

Manastir- Arrestohet një person, kapet me lëndë narkotike

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 21:27
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme sot ka arrestuar një diler të drogës, pasi i njëjti është kapur me marihuanë dhe kokainë.

Bëhet fjalë për një 26-vjeçar me iniciale I.S. nga Manastiri, ku gjatë bastisjes në shtëpinë e tij dhe hapësirat ndihmëse që janë përdorur nga ai, janë gjetur 10 pako me kokainë.

Si dhe dy pako me marihuanë, peshore, dhe mjete me gjurmë nga kokainë dhe para.

Siç njofton MPB-ja, për rastin tanimë është njoftuar edhe prokurori publik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat