Moti për nesër

Maqedonia

Moti për nesër

Më: 28 korrik 2021 Në ora: 19:09
Foto ilustrim

Moti nesër do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë, kryesisht nga veriperëndimi.

Temperatura minimale do të lëvizin prej 14 deri 23, ndërsa temperaturat maksimale nga 34 në 41 gradë.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë.

Temperatura minimale do të jetë 20, ndërsa ajo maksimale do të arrijë 40 gradë celsius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat