Rreth 40 minuta pritje në Beograd për dalje nga Maqedonia

Maqedonia

Rreth 40 minuta pritje në Beograd për dalje nga Maqedonia

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 10:04
Foto ilustrim

Komunikacioni në rrugët shtetërore por zhvillohet i pandërprerë dhe në rrugë të thata.

Intensiteti i trafikut në rrugët jashtë zonave urbane është i moderuar.

Për shkak të frekuencës së shtuar të automjeteve, në vendkalimin kufitarë Bogorodicë për dalje nga vendi pritet rreth 40 minuta.

Në pikat e tjera kufitare, nga ana e Maqedonisë, nuk ka më vonesa për hyrje dhe dalje nga vendi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat