Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 20 shtator 2021 Në ora: 08:16
Ilustrim

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Pasdite pritet të ketë periudha me diell.

Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri 18 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 27 deri 34 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë stabil dhe i freskët.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat