Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedonia

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Më: 24 shtator 2021 Në ora: 09:57
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë.

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës veriperëndimore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 deri 8 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej do të lëvizin prej 22 deri në 28 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë me diell, ndërsa do të ketë edhe rritje të temperaturave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat