Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 6 janar 2018 Në ora: 10:29
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me diell dhe relativisht i ngrohtë me vranësira të pakëta. Do të fryejë erë e lehtë në pjesët juglindore të vendit.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 10 deri 15 gradë celcius. Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngrohtë, ndërsa do të fryejë edhe erë e lehtë juglindore.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera