Komandant Hoxha: Ja kush e largoi Bilallin - Bota Sot
Komandant Hoxha: Ja kush e largoi Bilallin

Maqedonia

Komandant Hoxha: Ja kush e largoi Bilallin

Më: 7 janar 2018 Në ora: 14:27
Xhezair Shaqiri

Cka po ndodh me BESEN
Filluan me nje start te fuqishem ne politik me mediume, elektorat dhe buxhete te shumta dhe me nje shprese per ndryshime apo redifinim .

U tha e u perfol se ne Bese Me Bese,
Me namaz e sinqeritet
Fillim euforik dhe futen terli analisti e intelektuali te fjaleve pa vepra
Tani Besa u thye nga interesgjit dhe thyen shpresat e shum aktivisteve te sinqert
Ne kohen kur kamatasht jan ne kulminacion u financua Besa me interes te larte e shum shpejt haraqin poe kerkojn si duket
U fol e u perfol se besa ka dy udheheqesi e tani u vertetua se Bili ka qene figure mediatike jo udheqes partiak,
Kurse financuesi me kamat po vendos kush te jet kryetari i Beses se thyer.

Ishin te bindur se dote fitonin pa kualicione me A Sh deri sa kryetari nen hie apo financuesi u takua me vojvoden dhe u perhap llafi se financuesi interesit tha ???? do hec besa si thom un o 20 vite e mbaj financiarisht Besen ne opozit e jo si thone tjeret
Veq Thash

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera