Realizohet edhe një premtim zgjedhor i BDI-së - Bota Sot
Realizohet edhe një premtim zgjedhor i BDI-së

Maqedonia

Realizohet edhe një premtim zgjedhor i BDI-së

Më: 12 janar 2018 Në ora: 19:46
Propozim-ligjit

Suksesi i radhës është miratimi i Propozim-ligjit për tregti në tregjet e gjelbra, me të cilin rregulluam statusin e rreth 20.000 tregtarëve në pazaret e vendit e që në fakt ishte premtim i joni zgjedhor.

Ky ligj u dakordësua plotësisht me kryesinë e shoqatës së tregtarëve dhe ka inkorporuar të gjitha kërkesat e tyre., ka shkruar në Facebook Artan Grubi njëri nga propozuesit e këtij Ligji.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera