19 janari, ditë jopune në Maqedoni - Bota Sot
19 janari, ditë jopune në Maqedoni

Maqedonia

19 janari, ditë jopune në Maqedoni

Më: 12 janar 2018 Në ora: 21:58
Foto ilustrim

Dita e premte, 19 janari 2018 është ditë jopune për qytetarët e besimit ortodoks në Republikën e Maqedonisë, informoi sot Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.

Ministria e Punës dhe e Politikës Sociale kumton se në pajtim me Ligjin për festat të Republikës së Maqedonisë 19 janari është ditë jopune dhe njëherësh, ua uroi festën Uji i Bekuar qytetarëve të besimit ortodoks.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera