Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 13 janar 2018 Në ora: 09:30
Foto ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë me vranësira dhe reshje të pakëta të shiut dhe borës në vendet më të larta malore. Do të fryejë erë e dobët nga drejtimi verilindor.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 2 deri 9 gradë celcius.

Moti në Shkup do të jetë i ngjashëm, me temperaturë maksimale deri 8 gradë celcius.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera