Ç’bën aparati për të numëruar para në zyrën e Ali Ahmetit? - Bota Sot
Ç’bën aparati për të numëruar para në zyrën e Ali Ahmetit?

Maqedonia

Ç’bën aparati për të numëruar para në zyrën e Ali Ahmetit?

Më: 13 janar 2018 Në ora: 20:38
Ali Ahmeti

Në një foto të publikuar nga aktivistët e BDI menjëherë pas miratimit të Ligjit të gjuhës shqipe, shifet Ali Ahmeti në një zyrë pune duke shikuar nga portreti i komandantit legjendar Adem Jashari.

Megjithate në atë foto vërehet një aparat për të numëruar para, që shpesh jemi mësuar ta shofim nëpër banka, dhe këmbimore dhe jo nëpër zyra partiake.

Ç’kërkon aparati për të numëruar para në një zyrë partiake?

Shtrohet pyetja për cilat para mund të përdoret ai aparat numërimi?

Në të njejtën foto nuk ka as një kompjuter e as fax, si mjete pune qe shpesh herë janë në një zyre pune.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera