Publikohen pamje pas arrestimit të kryetarit të Novo Sellës, për kontrabandë me cigare - Bota Sot
Publikohen pamje pas arrestimit të kryetarit të Novo Sellës, për kontrabandë me cigare

Maqedonia

Publikohen pamje pas arrestimit të kryetarit të Novo Sellës, për kontrabandë me cigare

Më: 11 korrik 2018 Në ora: 12:56
Ilustrim

Policia e Maqedonisë ka publikuar pamje pas arrestimit të kryetarit të Komunës së Novo Sellës, i cili u vu nën pranga gjatë ditës së djeshme.

Boro Stojçev mbrëmjen e djeshme u arrestua nën dyshime për kontrabandë me cigare.

Stojçev është ndaluar së bashku me gruan, djalin e tij dhe një bashkëpunëtor tjetër, ndërsa sipas disa mediumeve, arrestimi i tij është shoqëruar edhe me të shtëna armësh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera