Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 2 gusht 2018 Në ora: 09:02
Ilustrim

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm dhe jostabil, në disa vende pritet që të ketë reshje të shiut dhe stuhi.

Temperaturat ditore do të lëvizin prej 26 deri 35 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë me vranësira, ndërsa temperaturat pritet të arrijnë deri 33 gradë celcius.

Gjatë fundjavës pritet stabilizim i motit dhe rritje të temeperaturave ditore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...