Moti sot në Maqedoni - Bota Sot
Moti sot në Maqedoni

Maqedonia

Moti sot në Maqedoni

Më: 4 gusht 2018 Në ora: 09:15
Ilustrim

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Do të fyejë erë veriperëndimore. Në pjesët malore jugore  do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperatura minimale do të jetë 21 gradë celcius, kurse ajo maksimale do të jetë 34 gradë celcius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura do të lëvizë nga 19 deri në 33 gradë celcius.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...